Assassin's Creed 1 Crack İndir downloadAssassin’s Creed 1 Crack İndir

Assassin’s Creed 1, Yıl 1191 3. Haçlı Seferleri Dönemi Haşhaşinler ve Kutsal Tapınak Şovalyeleri karşı karşıya. Oyunda yönettiğimiz karakter ise 21. yüzyl yani şuanki yaşadığımız döneme ait. Bilim adamlarının keşfettiği bir makina var. Bu makina sayesinde insanlar eski zamanlarda yaşayan büyük büyük büyük babalarının yerine olup savaşabiliyorlar. İşte bizde bir makina,sayesinde bulunduğumuz devirden çoook önceki zamanlara savaşmaya gidiyoruz.

Sitemizde bulunan dosya Assassin’s Creed 1 oyununun crack dosyasıdır.Oyunun full sürümünü  bilgisayarınıza yüklemeyip,sitemizden sadece crack dosyasını indirip çalıştırırsanız oyun çalışmayacaktır. Öncelikle oyunun tam sürümünü bilgisayarınıza indirin ve sonrasında sitemizden oyunun crack dosyasını indirin .Eğer nasıl indireceğiniz hakkında bilginiz yoksa Turbobit’ten nasıl dosya indirilir linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.İndirdikten sonra rar klasöründen crack dosyalarını masaüstünüze çıkartın ve bu dosyaları oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın.Bu işlemlerden sorunu oyunu çalıştırın ve sorunsuz şekilde oynayın.

Not:Bazı antivirüs programları crack dosyalarını virüs olarak görmektedir. Crack dosyalarının yapılışı ve yapısı nedeniyle bu gayet normaldir. Herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. İyi oyunlar…

crack indir

Turbobit

Assassin’s Creed 1 Crack  indir 

>>>>>>Assassin’s Creed 1 Full indirmek için Tıklayın<<<<<<<

Alternatif Link

Assassin’s Creed 1 Crack  indir

turbobitten nasıl dosya indirilir

assassins creed

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı