Assassin’s Creed IV(4) Black Flag Crack İndirAssassin’s Creed IV(4) Black Flag Crack İndir

Siyah Bayrakları Göklere çıkarma vakti geldi! Assassins Creed IV Black Flag bizlerle.Assassins Creed IV Black Flag ile denizlere açılıp bir nevi korsancılık yapacağız.Oyun 1715 Yılında geçiyor,Konusu ise: Karayip korsanları kuralsız ve kanunsuz bir korsan cumhuriyeti kurdular.Bu kanun kaçakları arasında Edward Kenway adlı korkutucu bir genç kaptanı da bulunuyor.Bu savaşta bir tarafta bulunacağız ve azgın denizin üzerinde gemilerle birlikte harika bir savaşın içinde olacağız.

Sitemizde bulunan dosya Assassin’s Creed IV(4) Black Flag oyununun crack dosyasıdır.Oyunun full sürümünü  bilgisayarınıza yüklemeyip,sitemizden sadece crack dosyasını indirip çalıştırırsanız oyun çalışmayacaktır. Öncelikle oyunun tam sürümünü bilgisayarınıza indirin ve sonrasında sitemizden oyunun crack dosyasını indirin .Eğer nasıl indireceğiniz hakkında bilginiz yoksa Turbobit’ten nasıl dosya indirilir linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.İndirdikten sonra rar klasöründen crack dosyalarını masaüstünüze çıkartın ve bu dosyaları oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın.Bu işlemlerden sorunu oyunu çalıştırın ve sorunsuz şekilde oynayın.

Not:Bazı antivirüs programları crack dosyalarını virüs olarak görmektedir. Crack dosyalarının yapılışı ve yapısı nedeniyle bu gayet normaldir. Herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. İyi oyunlar…

crack indir

 

Turbobit
Assassin’s Creed IV(4) Black Flag Crack indir

>>>>>>Assassin’s Creed IV(4) Full indirmek için Tıklayın<<<<<<<
Alternatif Link
Assassin’s Creed IV(4) Black Flag Crack indir

>>>>>>Assassin’s Creed IV(4) Türkçe Yama indirmek için Tıklayın<<<<<<<

turbobitten nasıl dosya indirilir

Assassin’s Creed IV(4) Black Flag Crack İndir

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı