CoD-Call-of-Duty-Black-Ops-1-Crack-İndir-downloadCall of Duty: Black Ops 1 Crack İndir

Modern Warfare serisi ile iyi bir çıkış yakalayan Call of Duty 7. oyunuyla geliyor.Black ops ile gene modern savaşlardayız.Call of duty 3 ve cod wow yapımcısı treyarch tarafından yapılmış olan Blackops bakalım Infinity Ward’ın yaptığı oyunla yarışabilecek mi ? Görev sizi 7.kez çağırıyor !!!

Sitemizde bulunan dosya Call of Duty: Black Ops 1  oyununun crack dosyasıdır.Oyunun full sürümünü  bilgisayarınıza yüklemeyip,sitemizden sadece crack dosyasını indirip çalıştırırsanız oyun çalışmayacaktır. Öncelikle oyunun tam sürümünü bilgisayarınıza indirin ve sonrasında sitemizden oyunun crack dosyasını indirin .Eğer nasıl indireceğiniz hakkında bilginiz yoksa Turbobit’ten nasıl dosya indirilir linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.İndirdikten sonra rar klasöründen crack dosyalarını masaüstünüze çıkartın ve bu dosyaları oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın.Bu işlemlerden sorunu oyunu çalıştırın ve sorunsuz şekilde oynayın.

Not:Bazı antivirüs programları crack dosyalarını virüs olarak görmektedir. Crack dosyalarının yapılışı ve yapısı nedeniyle bu gayet normaldir. Herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. İyi oyunlar…crack indir

Turbobit
-CoD- Call of Duty: Black Ops 1 Crack indir

>>>>>>Call of Duty: Black Ops 1 Full indirmek için Tıklayın<<<<<<<
Alternatif Link
-CoD- Call of Duty: Black Ops 1 Crack indir

turbobitten nasıl dosya indirilir

cod black ops

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı