Dirt Rally Crack İndirDirt Rally Crack İndir
Dirt rally ile yepyeni bir yarış deneyimi Dirt Rally  yaşayacaksınız.Ralli keyfini sonuna kadar hissediceksiniz.Kar,buz,yağmur,asfalt ve kum gibi Dirt Rally ortamlarda yarışıp,yolları ve havayı koklayacaksınız.Yarış yaparken bazı yarışlarda hava ile crack mücadele edeceksiniz.Grafikleri ile oyunu oynarken gerçekmiş gibi yaşayacaksınız.Lisanslı araçlar ve gerçek haritalar ile keyfiniz daha da artacak.

Sitemizde bulunan dosya Dirt Rally oyununun crack dosyasıdır.Oyunun full sürümünü  bilgisayarınıza yüklemeyip,sitemizden sadece crack dosyasını indirip çalıştırırsanız oyun çalışmayacaktır. Öncelikle oyunun tam sürümünü bilgisayarınıza indirin ve sonrasında sitemizden oyunun crack dosyasını indirin .Eğer nasıl indireceğiniz hakkında bilginiz yoksa Turbobit’ten nasıl dosya indirilir linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.İndirdikten sonra rar klasöründen crack dosyalarını masaüstünüze çıkartın ve bu dosyaları oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın.Bu işlemlerden sorunu oyunu çalıştırın ve sorunsuz şekilde oynayın.

Not:Bazı antivirüs programları crack dosyalarını virüs olarak görmektedir. Crack dosyalarının yapılışı ve yapısı nedeniyle bu gayet normaldir. Herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. İyi oyunlar…

crack indir

Turbobit
Dirt Rally Crack  indir
Alternatif Link
Dirt Rally Crack  indir

turbobitten nasıl dosya indirilir

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı