GTA IV Save İndir – Save DosyasıGTA IV Save İndir – Save Dosyasıbilgi

GTA 4 oyununu sevenler için hazırladığımız bir yüzde 100 kayıt dosyasıdır. Bu kayıt dosyasını kullanarak tüm görevleri tamamlanmış, bolca para sahibi ve oyunun en iyi silahlarına sahip olduğunuz bir oyun başlatabilirsiniz.

Herhangi bir hile kullanılmadan bitirilen bir oyun kaydı olan bu dosya GTA 4’ü çok daha eğlenceli bir şekilde oynayabilmenizi sağlamaktadır. Fakat görevleri kendiniz yapmayı tercih ediyorsanız bu kayıt dosyasını kullanmanızı tavsiye etmem.

Save Dosyası ile Oyun Açma:

GTA 4 oyunundaki normal oyun kayıtlarınız ”C:Documents and SettingsBilgisayar Kullanıcı AdıLocal SettingsApplication DataRockstar Games” adresi üzerinde bulunmaktadır. Eğer daha önce oyunu oynayıp bir kayıt dosyası oluşturmadıysanız, yüzde 100 kayıt dosyası ile oyun açmadan önce mutlaka bir oyun başlatarak kaydedip çıkın. Daha sonra yukarıda yazan klasöre gidin ve indirdiğiniz dosyayı buraya kopyalayın. İndirmiş olduğunuz dosyanın adı SGTA4xx olacaktır. Sondaki 2 xx’i 1 ile 11 arasında bir rakam ile değiştirerek kayıtlı oyuna girebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

GTA IV Save İndir 1

GTA IV Save İndir 2

GTA IV Save İndir 3

crack indir
GTA IV Save Dosyası  indir
Alternatif Link
GTA IV Save Dosyası  indir

turbobitten nasıl dosya indirilir

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı