NBA 2K15 Crack indirNBA 2K15 Crack İndir

Basketbol tutkunlarının en sevdiği oyun olan NBA 2K15 full sürümü nihayet crack  yayınlandı. Artık basketbol topu ile harikalar yaratmak sizin elinizde. NBA 2K15 İster koç olun, ister kariyerinize odaklanın crack ve son saniye üçlüğü ile NBA 2K15 takımınıza maç kazandırmaya bakın. NBA2K15 FULL sürümü crack yaklaşık 38 GB lık devasa boyutu kaliteli grafikleri ve iyileştirilmiş gelişmiş kontrol seçenekleri ile artık eskisinden çok daha iyi bir oyun haline getirilmiş.

Sitemizde bulunan dosya NBA 2K15 oyununun crack dosyasıdır.Oyunun full sürümünü  bilgisayarınıza yüklemeyip,sitemizden sadece crack dosyasını indirip çalıştırırsanız oyun çalışmayacaktır. Öncelikle oyunun tam sürümünü bilgisayarınıza indirin ve sonrasında sitemizden oyunun crack dosyasını indirin .Eğer nasıl indireceğiniz hakkında bilginiz yoksa Turbobit’ten nasıl dosya indirilir linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.İndirdikten sonra rar klasöründen crack dosyalarını masaüstünüze çıkartın ve bu dosyaları oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın.Bu işlemlerden sorunu oyunu çalıştırın ve sorunsuz şekilde oynayın.

Not:Bazı antivirüs programları crack dosyalarını virüs olarak görmektedir. Crack dosyalarının yapılışı ve yapısı nedeniyle bu gayet normaldir. Herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. İyi oyunlar…

crack indir

Turbobit
NBA 2K15 Crack  indir
Alternatif Link
NBA 2K15 Crack  indir

turbobitten nasıl dosya indirilir

nba 2k15

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı