NFS- Need for Speed Shift 2 Unleashed Crack İndir

NFS- Need for Speed Shift 2 Unleashed Crack İndir
Need for Speed Shift 2: Unleashed‘de 140’dan fazla lisanslı aracın yanında crack, 40 adet gerçek yarış pisti bulunuyor.
Yapımcılar, oyunun gerçekçiliği konusunda da bir hayli iddialı. İlk Shift oyunun aksine araç fiziği, araç dinamiklerinin geliştirildiğini ve grafik olarak oyunun aşama kaydettiğini görüyoruz.Need for Speed Shift 2: Unleashed 31 Mart’ta PC, Xbox 360 ve Playstation 3 platformalarında boy gösterecek.

Sitemizde bulunan dosya NFS- Need for Speed Shift 2 Unleashed oyununun crack dosyasıdır.Oyunun full sürümünü  bilgisayarınıza yüklemeyip,sitemizden sadece crack dosyasını indirip çalıştırırsanız oyun çalışmayacaktır. Öncelikle oyunun tam sürümünü bilgisayarınıza indirin ve sonrasında sitemizden oyunun crack dosyasını indirin .Eğer nasıl indireceğiniz hakkında bilginiz yoksa Turbobit’ten nasıl dosya indirilir linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.İndirdikten sonra rar klasöründen crack dosyalarını masaüstünüze çıkartın ve bu dosyaları oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın.Bu işlemlerden sorunu oyunu çalıştırın ve sorunsuz şekilde oynayın.

Not:Bazı antivirüs programları crack dosyalarını virüs olarak görmektedir. Crack dosyalarının yapılışı ve yapısı nedeniyle bu gayet normaldir. Herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. İyi oyunlar…

crack indir

Turbobit
-NFS- Need for Speed Shift 2 Unleashed Crack  indir
Alternatif Link
-NFS- Need for Speed Shift 2 Unleashed Crack  indir

turbobitten nasıl dosya indirilir

shift2unleashed

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı